Hakkımızda

S360 olarak ülkemiz ve yakın coğrafyamızda bugünden farklı bir geleceğin inşasına katkıda bulunma arzusuyla çalışıyoruz. Amacımız, günümüz ve gelecek nesiller için sürdürülebilirliği mümkün kılacak karmaşık konulara yalın ve etkin çözümler üretmek. Bu doğrultuda iş dünyasının olumlu değişimi teşvik etme, iyiliği yayma ve etkiyi ölçeklendirme gücüne inanıyor, ihtiyaç olan değişimin yönetimi için kurumlara stratejik sürdürülebilirlik ve etki odaklı iş modelleri geliştiriyoruz.

Müşterilerimizin sürekli belirsizliğin olduğu bir dünyada başarılı olmasını sağlamak için veri odaklı yenilikçi iş çözümlerini birlikte tasarlıyoruz. Sosyal ve çevresel sorunların/etkilerin çözümü/yönetimi için yenilikçi iş yaklaşımları sunarak kurumların toplum için değer yaratmasına destek oluyoruz. Ortak değer yaratmayı odağımıza alarak günümüzün en önemli sürdürülebilirlik problemleri üzerine stratejik tavsiyeler sunuyor, böylece kârı amaçla birleştiriyoruz. Unutmadan, bir de B Corp şirketi olmaktan gurur duyuyoruz.
 
Faaliyetlerimizle daha iyi bir geleceğin inşasına katkıda bulunurken sürdürülebilirlik alanında dünya gündemini de yakından takip ediyoruz. Dünyayı şekillendiren küresel sürdürülebilirlik meselelerini paylaşarak geniş kitlelere ulaşmayı ve farkındalık yaratmayı amaçlıyor, birey ve kurumları harekete geçirmek için ilham vermenin önemine inanıyoruz.
 
Bu değerlerimiz doğrultusunda 2013 yılından beri içerik ürettiğimiz S360Mag ile sürdürülebilirliği ilgilendiren önemli gelişmeler hakkında farkındalığı artırmayı hedefliyor, henüz geniş ölçekte tartışılmayan konuları gündeme getiriyor, uzman görüşüyle hazırladığımız haberler, özel içerikler ve röportajları ekosistemimiz ile paylaşıyoruz.
 
Küresel sürdürülebilirlik konuları üzerine eleştirel bakış açısıyla hazırladığımız bilgilendirici içeriklere S360Mag üzerinden ulaşabilir, hiçbir gelişmeyi kaçırmamak için bültenimize kaydolabilirsiniz!
 
S360 hakkında daha detaylı bilgi için kurumsal web sitemizi ziyaret edin: www.s360.com.tr